Pierwsi zawsze tworzą najlepsze ....

Firma MERX, z którą odbywa się nasza współpraca początkiem października 2015 roku jako pierwsza w Polsce  wprowadziła na rynek zabezpieczeń wizyjnych technologię AHD. Technologię, która oferuje wysoką jakość obrazu oraz stabilną pracę systemu. Konsekwencją rozwoju tej dziedziny przez firmę Merx  jest obecnie technologia Analog FullHD.

Firma MERX, może poszczycić się na rynku 25-letnim doświadczeniem  jako importer i dystrybutor systemów zabezpieczeń oraz prekursor we wprowadzaniu nowych technologii – czego przykładem jest szeroka oferta nowego systemu w technologii AHD.

mailing_training_program_header

Aktualnie  MERX jest zaufanym partnerem dla firm z całej Polski. Własne zaplecze logistyczne, magazyny oraz serwis dają gwarancję szybkiej realizacji zamówień i zleceń serwisowych!

Dzisiaj firma  jest wyłącznym dystrybutorem wielu produktów takich marek jak: Yudor, Lemm, Shany, Unio i inne…

To na co stawiamy to jakość i rozwój. Jako pierwsi wprowadziliśmy oraz stale rozwijamy najnowszy standard AHD. Lepsza jakość (zwłaszcza w gorszych warunkach oświetlenia) naszych produktów  wynika nie tylko z oferowanej technologii AHD ale wprost z jakości urządzeń. We wszystkich oferowanych produktach stosujemy najlepsze na rynku większe sensory SONY Exmor 1,3-1,1″. Nie można porównywać ich do niewiele tańszych kamer AHD z mniejszymi i gorszymi przetwornikami 1/4″.

Kamery serii Pro wyposażyliśmy w szklaną optykę oraz zabezpieczamy je przed przepięciem rzędu 5000V. Dzięki temu w przypadku awarii nasz serwis lokalny jest w stanie naprawić kamerę niskim kosztem w bardzo krótkim czasie.

Oprócz znacznie większej szczegułosoci obrazu produktów Merx warto wspomnieć, że również czułość naszych wybranych kamer sięga nawet 0,000001lx

Oferowane przez nas rejestratory AHD charakteryzują się znakomita jakością oraz wysokiej jakości komponentami. Ich awaryjność plasuje się na poziomie poniżej 1%! Oferują zapis obrazu w jakości Full HD oraz jednoczesną pracę i rejestrację obrazu z kamer ADH jak i IP. To co je wyróżnia to wiele nowoczesnych funkcji oraz proste i intuicyjne oprogramowanie.

Współpraca z instalacją inteligentnego domu Fibaro!

Najlepsi współpracują z najlepszymi…. Oferowane przez nas rejestratory można zintegrować z systemem inteligentnego domu Fibaro.

Dzięki temu możesz w każdej chwili uzyskać podgląd domu gdy tylko system powiadomi cię o jakimś zdarzeniu. Np. ktoś uruchomił domofon. Pomimo, że nie ma cię w domu, możesz sprawdzić kto próbował się z tobą skontaktować…

Analogicznie, możesz w każdej chwili sprawdzić co się stało gdy Fibaro powiadomi cię o uruchomieniu jednej ze scen alarmowych (pożar, włamanie, zalanie….)

Slider_fibaro_home_1