Fibaro - więcej niż inteligencja

Oferta Fibaro Group stanowi aktualnie najdoskonalsze rozwiązanie na rynku inteligentnej automatyki budynkowej. System bezprzewodowy Fibaro Umożliwia współpracę, sterowanie i kontrolę większości urządzeń znajdujących się w Twoim domu. Ilości zastosowań, powiązań oraz interakcji nie jest w stanie opisać żaden analityk, gdyż z FIBARO ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

FIBARO stanowi zupełnie nowe podejście do sprawnej organizacji pracy Twojego mieszkania. Dzięki wykorzystaniu naszego systemu Twój dom będzie żył zgodnie z Twoim rytmem, dbając o Ciebie, Twoją Rodzinę jak również finanse. Tak tak… Automatyka budynku to znaczące oszczędności za prąd i ogrzewanie.

Fibaro home center system m

Po pierwsze - Innowacyjność

Fibaro p1Nowoczesna bezprzewodowa technologia Z-Wave zastosowana w naszym systemie daje możliwość inteligentnej komunikacji pomiędzy wszystkimi urządzeniami w obiekcie bez ingerencji w infrastrukturę Twojego domu. Moduły skonstruowane przez naszych inżynierów są najmniejsze na świecie i mieszczą się w każdej puszce podtynkowej, a ich montaż zajmie elektrykowi nie więcej niż 3 minuty, System działa w oparciu o istniejącą w domu instalację, dzięki czemu nie ma konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.


Po drugie - bezpieczeństwo

Fibaro p2FIBARO czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. W przypadku pożaru, włamania sterując oknami, roletami, oświetleniem i alarmem. W przypadku częstej awarii jakim jest zalania odetnie dopływ wody i ochroni Cie przed kosztownymi szkodami.

Po trzecie - wygoda

Fibaro p3Wracasz do domu po długim dniu i jedyne, o czym marzysz, to odpoczynek w miłej atmosferze, przy ulubionej muzyce, nastrojowym świetle i odpowiedniej temperaturze. Fibaro przygotuje Twój dom przed powrotem. Jedne klik i gotowe.

Po czwarte - oszczędności

Fibaro p4Dzięki zastosowaniu FIBARO oszczędzasz nawet do 30% energii elektrycznej i  23% energii cieplnej. Nasz system umożliwia pełną kontrolę nad domem, np. gdy otworzysz okno, system automatycznie wyłączy ogrzewanie lub klimatyzację.


Po piąte i co najważniejsze - CENA!

Fibaro p5Proponowane przez Fibaro rozwiązania są bez wątpienia najtańsze na rynku (sprawdź ile to kosztuje). Bezcenną jest jego niesamowita mobilność oraz swoboda tworzenia całego systemu.  Z Fibaro nie ponosisz kosztów dodatkowego okablowania, bardzo drogich rozdzielni, modułów i kosztownego projektu. Cena automatyki budynku przy wykorzystaniu Fibaro jest nawet kilkukrotnie niższe od klasycznych systemów „na kablu”. Koszt podstawowej automatyki dla 50m rozpoczyna się od niespełna 3000 netto!

  • System Fibaro nie wymaga specjalistycznej wiedzy w montażu, programowaniu modułów i określonych scen jak również dalszego ich serwisu !
  • W systemie Fibaro nie płacisz nic za użytkowanie i rozwój systemu Home Center!
  • W każdej chwili możesz zabrać cały system ze sobą do nowego domu/mieszkania lub zupełnie go przebudować.
  • Nie musisz inwestować od razu w pełną automatykę, lecz dokładać kolejne moduły wraz z upływem czasu.
  • FIBARO to ogromna wygoda oraz oszczędności na rachunkach za prąd i ogrzewanie.
Fibaro oszczędności rachunki

Co to jest Inteligentny Dom?

Inteligentny dom sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, uruchamia odpowiednie procedury zależnie od otrzymanych lub zebranych informacji  a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

Prawdziwy inteligentny system to:

  • Zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w obiekcie z dowolnego miejsca na Ziemi.
  • Pełna integracja z istniejącymi systemami np. alarmowym, zraszania, oświetlenia, rolet.
  • Możliwość stworzenia „sztucznej inteligencji” według ściśle określonych przez użytkownika ustawień.
  • Uzależnienie działań podejmowanych przez system od danych zewnętrznych, dostępnych np. w Internecie, lokalizacji GPS lub danych zebranych z czujników.
  • Możliwość tworzenia programów sterujących, wskazanymi przez użytkownika urządzeniami, scenami itd.

Fibaro - to więcej niż inteligencja...

System FIBARO zmieni każdy dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. Daliśmy możliwość komunikowania się wszystkich urządzeń elektrycznych dając Ci ogromne spektrum rozwiązań i zastosowań, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo.

Inteligentny Dom