Czas realizacji zamówienia

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie MojeFibaro.pl realizowane są w przeciągu 2-5 dni roboczych (przeważnie w ciągu 48-72h). W przypadku pełnych zestawów automatyki budynku czas realizacji może wynieść do 14 dni roboczych. Każdorazowo informujemy klientów o planowanej dacie dostawy.

O każdej zmiane statusu zamówienia (otrzymanie wpłaty, wysyłka towaru, anulowanie, korekty…) będziemy informowac poprzez powiadomienia e-mail.

Zamówienia z przedpłatą (przelewem) są przekazywane do realizacji  po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Wszystkie paczki realizujemy za pośrednictwem Kuriera POCZTEX  z opcją powiadomienie przed doręczeniem. Zamawiający powinien otrzymać w dniu doręczenia SMS z informacją o doręczeniu oraz numerem paczki.

Czas dostawy

  • od momentu nadania 24-48h roboczych (w 99% przypadków kurier dostarcza przesyłkę na drugi dzień roboczy)

Ceny przesyłek oraz formy płatności

  • Kurier POCZTEX- Przedpłata  12 zł
  • Darmowa dostawa po przedpłacie na terenie kraju przy zamówieniu produktów za minimum 250zł (suma produktów w koszyku z rabatami i promocjami)

Przesyłki zagraniczne (tylko przedpłata/płatność kartą/PayPal)

  • bez względu na ilość wynosi 25 zł

W przypadku płatności za zamówienie zagraniczne, akceptujemy również płatności PayPal. Proszę umieścić prośbę w polu „Uwagi” o chęci zapłaty poprzez ten system a w ciągu24h przeslemy wezwanie do zapłaty na wskazany e-mail.


Dane do wpłat na konto za zamówione produkty z opcją przedpłaty

Wpłaty  prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy operatora serwisu – Numer konta odnajdziesz zawsze w potwierdzeniu e-mail po złożeniu zamówienia.

Barbara Goch-Fudali

Sportowa 8/27

35-111 Rzeszów

mBank 57 1140 2004 0000 3602 7188 3641

Tytuł przelewu: numer zamówienia ewentualnie imię i nazwisko